Wachtebeke UITSLAG IJSBERENZWEMFEEST SWEM 31 octobre 2021

Félicitation aux nageurs qui ont participé à la compétition de Wachtebeke !

voilà les résultats :

W.NR WED_OMSCHR REEKS PLAATS NAAM VOORNAAM CLUB GEBJ EINDTIJD
1 50 M SCHOOLSLAG GEMENGD 9 EN 10 JAAR              
    A            
      0 geen deelnemers   SWEM 0  
2 50 M SCHOOLSLAG DAMES 11 T.E.M 19 JAAR              
    A            
      1 Demeyer Jeanne BYK 2007 48.69
      2 Bruggeman Yara SWEM 2006 54.88
3 50 M SCHOOLSLAG HEREN 11 T.E.M 19 JAAR              
    A            
      1 Wulteputte Glenn SWEM 2005 40.20
      2 Langbeen Ludovic BYK 2006 42.34
4 50 M SCHOOLSLAG DAMES 20 T.E.M. 29 JAAR              
    A            
      1 Kerckhove Charlotte BYK 1994 48.45
      2 Kerckhove Manon BYK 2000 48.53
      3 Tomsin Ameline COOL 2001 49.38
5 50 M SCHOOLSLAG HEREN 20 T.E.M. 29 JAAR              
    A            
      1 Van Cauteren Tom LZV 1996 41.31
      2 Roelandt Frederick LZV 2000 43.74
      3 Saeys Koen LZV 2001 43.92
      4 Surinx Fx COOL 1997 47.68
      5 De Plecker Yorick DYB 1994 48.89
      6 Veldeman Jamie DYB 1999 49.60
6 50 M SCHOOLSLAG DAMES 30 T.E.M. 39 JAAR              
    A            
      1 Martens Sofie SWEM 1990 43.12
      2 Staut Caroline SWEM 1990 47.09
      3 Van Brempt Ilse DYB 1989 53.15
      4 Baivier Justine RCTN 1986 54.09
      5 Oger Francoise COOL 1983 57.42
7 50 M SCHOOLSLAG HEREN 30 T.E.M. 39 JAAR              
    A            
      1 Martens Jeroen SWEM 1985 41,03
      2 Anthonissen Tom SWEM 1984 45.41
      3 Meert Antoine RCTN 1987 46.51
      4 Cardon Davy DYB 1982 50,24
8 50 M SCHOOLSLAG DAMES 40 T.E.M. 49 JAAR              
    B            
      1 Francois Sophie COOL 1974 51.62
      2 Fonze Stéphanie COOL 1978 59.59
      3 Desmet Tine BYK 1974 1.06.60
      4 Denturck Daphné BYK 1981 1.34.34
    A            
      1 Williquet Nathalie RCTN 1971 1.04.73
        Fidalgo Isabelle COOL 1972 F.F.
        Jacobs Béatrice COOL 1972 F.F.
9 50 M SCHOOLSLAG HEREN 40 T.E.M. 49 JAAR              
    A            
      1 Langbeen Peter BYK 1977 42.62
      2 De Kesel Stijn BYK 1978 45.34
      3 Delstanche Yves COOL 1974 45.68
10 50 M SCHOOLSLAG DAMES 50 T.E.M. 59 JAAR              
    B            
      1 Lejeune Anabelle COOL 1970 50.09
      2 Pauwels Annick SWEM 1968 55.58
      3 D'Hoore Katherine SWEM 1970 1.02.94
    A            
      1 Kerckhove Katrien BYK 1965 53.15
      2 Janssens Sandra KZCY 1964 58.40
      3 Derweduwen An SWEM 1962 1.15.63
      4 Crespin Anne RCTN 1963 1.23.02
      5 Van den Bossche Margot SWEM 1963 2.01.88
11 50 M SCHOOLSLAG HEREN 50 T.E.M. 59 JAAR              
    B            
      1 Kerckhove Koen BYK 1968 39.94
      2 Lhermitte Michel RCTN 1968 44.49
      3 Dufour Filip BYK 1966 50.00
      4 Tomsin Thierry COOL 1966 1,05,55
    A            
      1 Blondeel Harie SWEM 1965 46.53
      2 Hennau Marc COOL 1966 50.00
      3 Memeint Bruno COOL 1963 53.13
12 50 M SCHOOLSLAG DAMES 60 EN OUDER              
    A            
      1 Ernould Brigitte RCTN 1960 56.86
      2 Wallaert Magali CNBA 1960 58.16
      3 Celi Marleen LZV 1956 1.03.87
      4 Joiris Noëlle COOL 1957 1.04.28
      5 Aarts Reimonda SWEM 1953 1.57.04
                 
13 50 M SCHOOLSLAG HEREN 60 EN OUDER              
    B            
      1 Weuts John KZCY 1960 51.47
      2 Coumont Claudy RCTN 1958 58.43
      3 Van de Velde Odi SWEM 1957 1.01.91
      4 Smulders Thierry DYB 1961 1.04.19
      5 Buche Richard RCTN 1938 1.33.45
    A            
      1 Hougardy Michel CNBA 1951 52.57
      2 Dethier André COOL 1949 54.43
      3 Oosterlinck Marc BYK 1955 1.00.67
      4 Weckx Patrick RCTN 1955 1.01.32
      5 Driessens Arthur KZCY 1945 1.10.98
      6 Van Regenmortel Julien KZCY 1950 1.12.36
14 50 M VRIJE SLAG DAMES 11 T.E.M 39              
    B            
      1 Rogiers Meike LZV 2000 31.88
      2 De Witte Kato SWEM 2006 32.06
      3 Oger Francoise COOL 1983 34.36
      4 Bruggeman Yara SWEM 2006 39.62
      5 Tomsin Ameline COOL 2001 39.84
      6 Van de Velde Louise SWEM 2008 51.26
    A            
      1 Crepin Marion CNBA 1998 34.37
      2 Staut Caroline SWEM 1990 35.97
      3 Demuynck Emma BYK 1994 36.91
      4 Kerckhove Manon BYK 2000 40.26
      5 Baudry Adeline COOL 1982 43.09
      6 Dufour Sara BYK 1995 43.63
15 50 M VRIJE SLAG HEREN 11 T.E.M 39              
    B            
      1 Van de Vijver Niels SWEM 2007 30.67
      2 Saeys Brian LZV 1997 32.55
      3 Saeys Koen LZV 2001 33.78
      4 Surinx Fx COOL 1997 34.18
      5 Baeyens Robby DYB 2007 35.32
      6 Veldeman Jamie DYB 1999 36.69
    A            
      1 Naeyaert Louis BYK 1995 28.95
      2 Martens Jeroen SWEM 1985 32.16
      3 Anthonissen Tom SWEM 1984 37.43
      4 Cardon Davy DYB 1982 38.47
      5 De Plecker Yorick DYB 1994 42.36
      6 Meert Antoine RCTN 1987 47.95
16 50 M VRIJE SLAG DAMES 40 + OUDER              
    B            
      1 Deboyser Tamara BYK 1971 41.00
      2 Prevot Ingrid COOL 1970 42.75
      3 Lippens Adeline BYK 1978 51.61
      4 Halleux Nathalie COOL 1979 54.60
      5 Crespin Anne RCTN 1963 1.21.47
    A            
      1 Lauwers Kristel KZCY 1963 44.51
      2 Wallaert Magali CNBA 1960 44.59
      3 Kerckhove Katrien BYK 1965 46.58
      4 Ernould Brigitte RCTN 1960 58.40
      5 Wawrzyniak Chantal COOL 1959 1.07.91
      6 Joiris Noëlle COOL 1957 1.12.93
17 50 M VRIJE SLAG HEREN 40 + OUDER              
    D            
      1 De Kesel Stijn BYK 1978 38.90
      2 Lecocq Benoit COOL 1960 41.28
      3 Lepoint Gilles COOL 1972 43.72
    C            
      1 Deneumostier Jean-François COOL 1971 32.26
      2 Vandenbussche Wim BYK 1971 33.56
      3 Collins Michel COOL 1969 48.48
      4 Robberechts Michel SWEM 1969 1.00.00
    B            
      1 Kerckhove Koen BYK 1968 34.08
      2 Heuninck Geert SWEM 1966 34.93
      3 Blondeel Harie SWEM 1965 35.52
      4 Dufour Filip BYK 1966 38.56
      5 Lhermitte Michel RCTN 1968 38.74
      6 Ongena Luc SWEM 1968 45.79
    A            
      1 Debaar Jean-Jacques RCTN 1960 39.46
      2 Memeint Bruno COOL 1963 42.98
      3 Hougardy Michel CNBA 1951 44.00
      4 Nuytemans Luc KZCY 1958 44.85
      5 Dethier André COOL 1949 57.70
      6 Smulders Thierry DYB 1961 1.06.32
18 100 M SCHOOLSLAG DAMES 11 JAAR EN OUDER              
    C            
      1 Martens Sofie SWEM 1990 1.37.88
      2 Bruggeman Yara SWEM 2006 1.54.90
      3 Tomsin Ameline COOL 2001 1.55.78
    B            
      1 Baudry Adeline COOL 1982 1.50.44
      2 Van Brempt Ilse DYB 1989 1.58.43
      3 Baivier Justine RCTN 1986 2.00.50
      4 Fonze Stéphanie COOL 1978 2.16.38
    A            
      1 Lejeune Anabelle COOL 1970 1.56.00
      2 Francois Sophie COOL 1974 2.01.57
      3 Celi Marleen LZV 1956 2.25.25
      4 Aarts Reimonda SWEM 1953 4.21.55
        Jacobs Béatrice COOL 1972 F.F.
        Fidalgo Isabelle COOL 1972 F.F.
19 100 M SCHOOLSLAG HEREN 11 JAAR EN OUDER              
    D            
      1 Langbeen Ludovic BYK 2006 1.35.72
      2 Surinx Fx COOL 1997 1.36.52
      3 De Plecker Yorick DYB 1994 1.55.18
      4 Veldeman Jamie DYB 1999 1.55.47
    C            
      1 Langbeen Peter BYK 1977 1.41.19
      2 Lhermitte Michel RCTN 1968 1.44.34
      3 Anthonissen Tom SWEM 1984 1.47.54
      4 Meert Antoine RCTN 1987 1.48.64
      5 Ongena Luc SWEM 1968 1.53.20
      6 De Kesel Stijn BYK 1978 1.53.40
    B            
      1 Hennau Marc COOL 1966 2.01.57
      2 Weuts John KZCY 1960 2.02.12
      3 Smulders Thierry DYB 1961 2.19.49
      4 Van de Velde Odi SWEM 1957 2.28.56
      5 Coumont Claudy RCTN 1958 2.36.81
      6 Tomsin Thierry COOL 1966 2.37.04
    A            
      1 Dethier André COOL 1949 2.06.50
      2 Oosterlinck Marc BYK 1955 2.25.82
      3 Weckx Patrick RCTN 1955 2.34.00
      4 Driessens Arthur KZCY 1945 2.56.00
      5 Buche Richard RCTN 1938 3.19.84
20 100 M VRIJE SLAG DAMES 11 JAAR EN OUDER              
    C            
      1 Crepin Marion CNBA 1998 1.18.59
      2 Demuynck Emma BYK 1994 1.24.52
      3 Bruggeman Yara SWEM 2006 1.31.54
      4 Tomsin Ameline COOL 2001 1.37.93
        De Witte Kato SWEM 2006 F.F.
    B            
      1 Deboyser Tamara BYK 1971 1.34.29
      2 Prevot Ingrid COOL 1970 1.37.75
      3 Kerckhove Katrien BYK 1965 1.45.09
      4 Halleux Nathalie COOL 1979 2.20.67
        Lippens Adeline BYK 1978 F.F
    A            
      1 Lauwers Kristel KZCY 1963 1.41.67
      2 Wallaert Magali CNBA 1960 1.43.10
      3 Derweduwen An SWEM 1962 1.44.69
      4 Ernould Brigitte RCTN 1960 2.12.22
      5 Wawrzyniak Chantal COOL 1959 2.31.49
      6 Crespin Anne RCTN 1963 2.59.73
21 100 M VRIJE SLAG HEREN 11 JAAR EN OUDER              
    D            
      1 Wulteputte Glenn SWEM 2005 1.06.75
      2 Roelandt Frederick LZV 2000 1.08.68
      3 Veldeman Jamie DYB 1999 1.38.85
        Van de Vijver Niels SWEM 2007 F.F.
    C            
      1 Naeyaert Louis BYK 1995 1.04.61
      2 Martens Jeroen SWEM 1985 1.10.97
      3 Saeys Brian LZV 1997 1.14.57
      4 Anthonissen Tom SWEM 1984 1.35.27
      5 Surinx Fx COOL 1997 1.37.60
      6 De Plecker Yorick DYB 1994 1.48.34
    B            
      1 Deneumostier Jean-François COOL 1971 1.13.87
      2 Vandenbussche Wim BYK 1971 1.16.56
      3 Cardon Davy DYB 1982 1.36.60
      4 Lepoint Gilles COOL 1972 1.44.36
      5 Lecocq Benoit COOL 1960 1.46.16
      6 Collins Michel COOL 1969 1.59.97
    A            
      1 Kerckhove Koen BYK 1968 1.17.77
      2 Heuninck Geert SWEM 1966 1.19.15
      3 Debaar Jean-Jacques RCTN 1960 1.28.97
      4 Hennau Marc COOL 1966 2.04.37
      5 Smulders Thierry DYB 1961 2.43.78
22 4 X 50 M SCHOOLSLAG GEMENGD              
    C            
      1 BYK C BYK 0 3.52.02
      2 KZCY C KZCY 0 4.11.73
      3 COOL E COOL 0 4.41.62
      4 COOL D COOL 0 4.52.47
    B            
      1 SWEM B SWEM 0 3.07.01
      2 BYK B BYK 0 3.13.06
      3 COOL B COOL 0 3.36.40
      4 DYB A DYB 0 3.46.18
      5 COOL C COOL 0 4.04.60
    A            
      1 LZV A LZV 0 2.55.54
      3 BYK A BYK 0 3.01.59
      2 SWEM A SWEM 0 3.01.77
      4 COOL A COOL 0 3.14.15
      5 RCTN A RCTN 0 3.45.70
      6 CNBA A CNBA 0 4.07.95
                 
  PUNTENKLASSEMENT 2021              
                 
  CLUB_OMSCHR PTN            
                 
  BRUGSE IJSBEREN 69            
  SWEM WACHTEBEKE 56            
  COOL HUY 51            
  LOKERSE ZWEMVERENIGING 20            
  ROYAL CERCLE THEUX NATATION 19            
  CNBA 16            
  KONINKLIJKE ZWEMCLUB IJSBEREN BOOM 15            
  DENDERMONDSE IJSBEREN 7            

Date

Contact

Téléphone : +32(0)478.33.26.90 (Jean-Marc Gilkin)

Email : rctn.theux@hotmail.com

FaceBook : Là bas !

Formulaire de contact : ici !

Membre de l'

iwsa-tran

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer